Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zarejestrujesz produkt

Zaktualizowano: 23 maj 2021

W momencie gdy zdecydujesz się już na ostateczny pojazd i jesteś pewien swojego wyboru zarejestruj go poprzez zakładkę Rejestracja produktu.

Koniecznym jest przekazanie specyfikacji pojazdu w dowolnej formie.


1. Może być to link, który otrzymałeś na stronie producenta po zakończonym procesie konfiguracji pojazdu

2. Może to być także otrzymana w formie zeskanowanego pliku oferta lub konfigurator który uzyskałeś od sprzedawcy w salonie samochodowym

3. Możliwe jest także wyspecyfikowanie w treści Dane Techniczne najbardziej istotnych punktów wyposażenia pojazdu, bez których nie wyobrażasz sobie swojego przyszłego pojazdu


Po dokonaniu wpisowej, obowiązkowej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 500zł, rozpoczyna się już nasz praca. Opłata rezerwacyjna na koniec procesu zostanie zwrócona na Twoje konto. Szczegóły opłat są opisane dokładnie w załączniku nr 1 do umowy, który to jest możliwy do pobrania z naszej strony internetowej.


Od tego momentu rozpoczynamy zbieranie portfela zamówień w celu wynegocjowania dla Ciebie i innych osób najwyższego możliwego rabatu.


Proces ten trwa do 1,5 miesiąca, po uzyskaniu ostatecznych ofert, skontaktujemy się z Tobą celem finalizacji zamówienia.


1 wyświetlenie0 komentarzy