FAQ

POMOC I WSPARCIE

Jak wygląda system opłat?

W trakcie rejestracji produktu zostaniesz poproszony o zdeponowanie opłaty rezerwacyjnej w wysokosci 500zł. Opłata zostanie zwrócona na Twoje konto po zakończeniu procesu zakupowego. Opłatę tą możesz dokonać na wiele prostych sposóbów korzystajac z sysemów płatniczych PayPal, PayPro, Google Pay, Apple Pay, kart kredytowych jak i wykonując tradycyjny przelew bankowy.

Czy otrzymam gwarancję udanej zakupu?

Akceptując regulamin w tracie Rejestracji produktu zaczyna nas obowiązywać umowa. Zawsze wskazuje obowiązki obu stron. Szczegóły znajdziesz w załączniku nr1 do umowy, która jest mołżiwa do pobrania za pośrednictwem strony internetowej. 

Zawsze staramy się doprowadzić transakcję do końca. Nie mniej zdarza się, że dochodzi do niespotykanych lub trudnych sytuacji i w takich momentach zawsze do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się rozwiązać problem, mając na uwadze jego satysfakcję z przebiegu transakcji. 

W jaki sposób przekazać wytyczne co do pojazdu?

1. Może być to link, który otrzymałeś na stronie producenta po zakończonym procesie konfiguracji pojazdu
2. Może to być także otrzymana w formie zeskanowanego pliku oferta lub konfigurator który uzyskałeś od sprzedawcy w salonie samochodowym
3. Możliwe jest także wyspecyfikowanie w treści Dane Techniczne najbardziej istotnych punktów wyposażenia pojazdu, bez których nie wyobrażasz sobie swojego przyszłego pojazdu